RollerCoaster Tycoon Classic RollerCoaster Tycoon Classic 1.1.7.1703021

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

RollerCoaster Tycoon Classic to mobilne wydanie klasycznej gry, łączące najlepsze cechy cenionego RollerCoaster Tycoon i RollerCoaster Tycoon 2. To strategiczna symulacja wesołego miasteczka, w której celem gracza jest zarządzanie finansami, rozbudowa parku rozrywek i dbanie o nastroje klientów.

Celem jest budowa wesołego miasteczka, które będzie rentowne i przyciągnie jak najwięcej klientów. Efektem ubocznym jest możliwość budowania niezwykłych, pokręconych kolejek górskich, z których znana jest seria. RTC Classic przypomina pierwsze wersje gry, przypomina ich niebanalną grafikę, rozbudowaną fabułę, a przy tym została bardzo dobrze przystosowana do grania na urządzeniach mobilnych.

W grze można samodzielnie projektować kolejki górskie, korzystając z intuicyjnych narzędzi, albo skorzystać z dostarczonych w grze projektów. Klienci parku będą zadowoleni także jeśli będą mogli na jego terenie skorzystać z domu strachów, gastronomii, łagodniejszych kolejek, a jeśli part się zbytnio rozrośnie, trzeba będzie zadbać też o transport dla gości. Od gracza zależeć będą wynagrodzenia pracowników, ceny biletów, marketing i wygląd parku. Do wyboru jest kilka scenerii, w których można osadzić wesołe miasteczko.

W grze znalazło się 95 scenariuszy z oryginalnych gier RCT i oryginalna ścieżka dźwiękowa.

Gra kosztuje 6 euro, a dodatkowo można do niej dokupić 3 DLC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!