r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

RollerCoaster Tycoon Classic 1.1.9

Strona główna iOS Gry Symulatory

RollerCoaster Tycoon Classic to mobilne wydanie klasycznej gry, łączące najlepsze cechy cenionego RollerCoaster Tycoon i RollerCoaster Tycoon 2. To strategiczna symulacja wesołego miasteczka, w której celem gracza jest zarządzanie finansami, rozbudowa parku rozrywek i dbanie o nastroje klientów.

Celem jest budowa wesołego miasteczka, które będzie rentowne i przyciągnie jak najwięcej klientów. Efektem ubocznym jest możliwość budowania niezwykłych, pokręconych kolejek górskich, z których znana jest seria. RTC Classic przypomina pierwsze wersje gry, przypomina ich niebanalną grafikę, rozbudowaną fabułę, a przy tym została bardzo dobrze przystosowana do grania na urządzeniach mobilnych.

W grze można samodzielnie projektować kolejki górskie, korzystając z intuicyjnych narzędzi, albo skorzystać z dostarczonych w grze projektów. Klienci parku będą zadowoleni także jeśli będą mogli na jego terenie skorzystać z domu strachów, gastronomii, łagodniejszych kolejek, a jeśli part się zbytnio rozrośnie, trzeba będzie zadbać też o transport dla gości. Od gracza zależeć będą wynagrodzenia pracowników, ceny biletów, marketing i wygląd parku. Do wyboru jest kilka scenerii, w których można osadzić wesołe miasteczko.

W grze znalazło się 95 scenariuszy z oryginalnych gier RCT i oryginalna ścieżka dźwiękowa.

Gra kosztuje 6 euro, a dodatkowo można do niej dokupić 3 DLC.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

RollerCoaster Tycoon na Androida i iOS-a. Odkopywanie trupów się opłaca

6
23.12.2016  •  Maciej Olanicki

W ostatnim czasie mieliśmy sporo okazji, aby odświeżyć sobie pamięć i sentymenty, dzięki klasycznym grom wydanym na urządzenia mobilne. Zaczęła się – choć w dość nowatorskiej formie – od Pokemon Go, a w ostatnim czasie na iOS-a zostało wydane Super Mario Run. Obie gry, w dużej mierez dzięki eksploatowaniu sentymentów właśnie, biją rekordy popularności. W styczniu natomiast ukazać ma się aż sześć części klasycznego Mega Mana, jednak na tym nie koniec. Widać, że wydawcy dostrzegli ogromny potencjał w portowaniu klasycznych gier na mobilne systemy operacyjne. Z jednej strony stanowi to świetną…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
-=RaFaL=-   7 #1 26.05.2017 17:06

Od 24 dni dostępna jest wersja 1.1.7 a wy dzisiaj wrzucacie 1.1.6 helloł :P

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.