Rolling Madness 3D na weekend – toczenie kul nie zestarzało się ani trochę

Strona główna Aktualności
image

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Rolling Madness 3D – dobrą zręcznościówkę wzorującą się na klasycznej produkcji Marble Madness z 1984 roku od Atari.

Przeróbka stanowi niezliczony dowód na to, że pomysł toczenia kuli przed siebie (w zależności od widoku w grze) nie zestarzał się ani trochę i nadal potrafi bawić i dostarczać wielu emocji.

W dalszym ciągu próbujemy doprowadzić naszą kulę do ostatecznego miejsca przeznaczenia w możliwie najkrótszym czasie i przy jak najmniejszej liczbie popełnionych w trakcie przeprawy błędów. Niezmiennie też poruszamy się po zawieszonych w powietrzu platformach stanowiących istną plątaninę korytarzy, chodników, tuneli, kładek i zapadni.

Nie zabrakło także różnej maści szkodników starających się za wszelką cenę utrudnić nam przejazd. Można z nimi walczyć, lepiej jednak zgrabnie je wyminąć nie tracąc na przepychanki cennego czasu. Im więcej go zaoszczędzimy w trakcie przejazdu, tym więcej doliczą go nam do kolejnej rundy. Nie bez znaczenia pozostaje to dla naszego ogólnego dorobku punktowego.

Rolling Madness 3D to sympatyczna pozycja, w którą gra się przyjemnie. Rozgrywka jest prosta, jasna i przejrzysta oparta na klasycznych, nieskomplikowanych zasadach. Tytuł oprócz samej zręczności uczy również dokładności i cierpliwości ;-).

Grę Rolling Madness 3D można pobrać w dziale:

Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy