r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rolling Sky

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Rolling Sky to oparta na prostym pomyśle i trudna podczas zabawy gra zręcznościowa na smartfony oraz tablety z Androidem.

Galeria programu

Zanim opiszemy tę grę zastrzeżemy, że wbrew pozorom jest ona dość trudna. Już na pierwszej z kilku dostępnych plansz pojawiają się spore trudności w tym, aby dotrzeć do mety. Na czym polega nasze zadanie? Sterujemy kulką po trójwymiarowej, utrzymanej w kosmicznej konwencji planszy. Kulkę przesuwamy od prawej do lewej, zbierając diamenty i uciekając przed przeszkodami. Niekiedy trzeba wykonać kilka skoków, aby dotrzeć na kolejne platformy na planszy, niekiedy uważać, czy grunt pod kulką właśnie się nie zapada. Twórcy gry przewidzieli, że z jej przejściem niektórzy mogą mieć trudności, dlatego zalecają, aby trzymać kciuk na ekranie bez przerwy i przesuwać nim od krańca do krańca smartfonu. Ta rada jest przydatna, ale tylko do pewnego stopnia, bo nic w Rolling Sky nie zastąpi refleksu, wyczucia i sprytu.

W grze wyświetlają się reklamy, które możemy wyłączyć płacąc nieco ponad 10 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.