Cloud Stinger - HyperX słuchawki nie tylko dla gracza

Dawno... dawno temu w Szklarskiej Porębie...

Nowość w sklepach ze stajni HyperX

- słuchawki dla graczy za 249zł.Cena wydaje się być mocno zawyżona lecz sztywno utrzymuje się na tym samym poziomie we wszystkich znanych sklepach internetowych zajmujących się sprzętem komputerowym.

x-komkomputronikprolinemorele

Wiem że są tacy co używają najtańszego zamiennika do grania... ale to nie ta sama klasa sprzętu... :)

Nowe życie zużytych kasetek tonerów i części od drukarek

Wiem .... troszkę czasu minęło a ja nie dokończyłem fotorelacji z tegorocznego Pyrkonu.

ciemna strona wszystko zakryła... i w końcu opadł całun ciemnej strony mocy

Obecnie drukarki 3D pozwalają na wykonanie prawie każdego przedmiotu o ile posiada się model 3D w postaci pliku. Ale większą frajdę daje ożywienie zużytych części wykorzystując je do budowy modeli. Na tegorocznym PYRKONIE można było obejrzeć sporych rozmiarów modele pojazdów z Gwiezdnych wojen, które powstały właśnie z odpowiedniego połączenia zużytych części.

Drobne prace kosmetyczne — komunijne obudowy

Każdy kto kupował komputer miał wybór:

Book - mieści się w szufladzie albo na półce z książkami

Desktop - fajnie można położyć na biurku a monitor na obudowie.

Mini Tower - fajnie można płożyć pod biurkiem, dzięki czemu więcej miejsca na biurku.

Midle Tower - można położyć obok biurka postawić głośniki na obudowie, mamy więcej miejsca na kartę graficzną oraz dodatkowe dyski i takie tam ...

Big Tower - można położyć za biurkiem, monitory będą miały na czym stać :) będzie lepsza cyrkulacja powietrza i zmieści się kilka kart graficznych...

Pyrkon 2016 — dzień drugi mini fotorelacja

Było ciemno...

było już ciemno gdy zdałem sobie sprawę że chyba przebywam za długo na Pyrkonie. Zamknąłem oczy i ukazały mi się obrazki i sceny które odgrywały się w minionym dniu. Te śmieszne ... z cyklu

"znajdź Pandę"

"Nasi tu byli"

"Wargorek zaprasza na czekoladę..."

Niektóre osoby widząc aparat prosiły o zdjęcia z portretem przodka jak choć by Kitty Ren.

Jej brat chwalił się nowym mieczem.

Pyrkon dzień pierwszy — mini fotorelacja

Może dzień to troszkę przesadzone, dopiero w samo południe otwarto bramki dla chętnych do odwiedzenia Festiwalu Fantastyki "PYRKON 2016".

Zanim jednak otwarto postanowiłem się przejść i porobić troszkę zdjęć. Od razu za bramką spotkałem znajomych którzy od pewnego czasu popularyzują w rozmaity sposób świat związany z książkami pt. "Metro" . Zaprowadzili mnie do Hali gdzie wystawiają się różne ekipy popularyzujące różne światy oraz epoki. Na "dzień dobry" przywitały mnie lufy Rosyjskich karabinów...

Pyrkon 2016 "Pyrlandia"

Uwaga! Produkt zawiera 100% fantastyki bez śladowych ilości nudy!

I stało się, w ubiegłym roku byłem na Pyrkonie, a że impreza "wciąga jak włosi makaron"...To i w tym roku pojawię się na Festiwalu Fantastyki który odbywać się będzie 8-10 Kwietnia 2016r. na terenie MTP w Poznaniu. Chyba zostałem czymś zainfekowany może nawet uzależniony. Tylko nie wiem gdzie można jeszcze zobaczyć na raz tyle uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych ludzi.

"Miej pasję i dziel się pasją"

Kupiłem 4 jajka na Wielkanoc — okiem gracza na Z170 PRO Gaming

Co pewien czas w domowym zaciszu następuje taka chwila że człowiek zmuszony jest do wymiany podzespołów blaszaka na nowsze. Tak jakoś się zdarzyło że coś się stało z kartą graficzną, do tego stopnia że wizyta w serwisie została zaplanowana przed świętami. Przy okazji okazało się że wbudowana w procesor karta graficzna do niczego "wymagającego" się nie nadaje. Grywalność w World of Tank graniczy z CUD'em.

#IEM 2016 - Cosplay - photo

Tegoroczny IEM 2016 był bardzo dynamiczny, działo się dużo i często.

Wiadomo że tam gdzie komputery - tam gry .... gracze ... i bohaterowie ...

Wiele młodych osób biorąc udział w tego typu imprezach gamingowych postanawia choć raz z życiu poczuć się jak bohater ulubionej gry. Inni systematycznie projektują stroje z dużym wyprzedzeniem, czasem nawet kilkumiesięcznym. Z pomocą przychodzi nowoczesna technika, ot choć by i drukarki 3d.