Zmieniajcie hasła w WoT, z dwóch powodów

Europejski serwer "World of Tanks" obchodzi drugie urodziny, przygotowano dodatkowe bonusy za grę. Niestety spowodowało to ataki na serwer WOT. Dla tego pojawił się komunikat na serwerach WOT informujący o tym że włamano się na serwery i mogły wycieknąć hasła do kont w grze World Of Tank. Jako że gra jest częściowo płatna (można zakupić "złoto" dające możliwość szybszej rozbudowy i zakupu nowych pojazdów pancernych) warto zmienić hasło do naszego konta.

W trakcie naszych standardowych działań związanych z bezpieczeństwem gry dowiedzieliśmy się właśnie, że w związku z niewielkim problemem część informacji osobistych została narażona na niebezpieczeństwo.
Od razu rozpoczęliśmy sprawdzanie tego zajścia i zapewniamy Was, że informacje dotyczące finansów są bezpieczne. Wydaje się, że narażone mogły być niektóre skróty (hasze) haseł i adresy e-mail.
Bezpieczeństwo Waszych kont jest dla nas niezmiernie ważne. W ramach ogólnych środków ostrożności rozpoczynamy kampanię mającą na celu zwiększenie zabezpieczenia Waszych kont. Prosimy, abyście zmienili hasła dostępu do konta w Gabinecie prywatnym w portalu gry.
Rozpoczynamy akcję „Zmień hasło”. Jeśli zmienicie hasło w czasie jej trwania, otrzymacie 300na swoje konto.

Aby wziąć udział w naszej akcji, zmieńcie obecne hasło na bezpieczniejsze. Nowe hasło powinno:
- zawierać małe i duże litery oraz cyfry,
- składać się z co najmniej 8 znaków.
W celu zmiany hasła zalogujcie się do portalu World of Tanks, przejdźcie do Gabinetu prywatnego i wybierzcie opcję Zmiana hasła. 300 sztuk złota zostanie przydzielone jednorazowo po zmianie hasła.

Czyli po zamianie hasła będziemy się czuć bezpieczniejsi i dodatkowo przydzielone zostaną nam fundusze w wysokości 300 sztuk złota.
Od godziny 7:10 20 kwietnia (sobota) do godziny 7:00 23 kwietnia (wtorek) będziemy rozpieszczać Was bonusami. Trzykrotnie więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo
Podczas trwania oferty specjalnej będziecie otrzymywać trzykrotnie więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo danego dnia każdym z pojazdów.

Zgromadźcie mnóstwo punktów doświadczenia i wydajcie je na opracowanie wymarzonego pojazdu!
Przygotowaliśmy darmowe urodzinowe smakołyki dla naszych oddanych czołgistów! Wprowadźcie ten kod promocyjny i częstujcie się. Życzymy smacznego!

Kod promocyjny:


2NDBDAYTANKS (wielkimi literami)

Po wprowadzeniu kodu promocyjnego otrzymacie:


  • Jednodniowy dostęp do konta premium
  • 5 skrzyniek coli
  • 5 tabliczek czekolady
  • 5 ulepszonych racji bojowych
  • 5 zestawów puddingu i herbaty
  • 5 mocnych kaw
  • 5 dodatkowych racji bojowych

Dostęp do konta premium oraz smakołyki będą dostępne natychmiast po wprowadzeniu kodu! Kod będzie aktywny od godziny 2:00 12 kwietnia do godziny 1:59 25 kwietnia! Pamiętajcie, że można wykorzystać go tylko raz na każdym koncie gracza