r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Room Arranger 9.5.2

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Room Arranger to wygodny w obsłudze program do projektowania domu i aranżacji wnętrz. Przy użyciu aplikacji nie tylko stworzymy pomieszczenia, ale również wykonamy szereg innych czynności związanych z projektowaniem – zeskalujemy rysunek, dokonamy pomiarów poszczególnych ścian, dopasujemy i rozmieścimy meble w dowolnym pomieszczeniu oraz zaaranżujemy ogród.

Galeria programu

Program pozwala nam zaprojektować niemal dowolne pomieszczenie - biuro, pokój dziecięcy, sypialnie, kuchnie i łazienkę, a nawet zagospodarować cały teren zieleni wokół domu. Tworzenie projektu jest niezwykle proste i przyjemne, a to wszystko za sprawą wygodnego w obsłudze i bogatego w funkcje edytora graficznego.

r   e   k   l   a   m   a

Na początku tworzymy obrys naszego pomieszczenia lub całego mieszkania. Rysujemy poszczególne ściany (ustalając przy okazji ich parametry – grubość i wymiary) oraz projektujemy pomieszczenia, określając odpowiednią grubość stropu i wybierając kolory podłogi, a także ścian. Użytkownicy mogą również wymiarować wszystkie utworzone pomieszczenia oraz podglądać utworzony projekt pod dowolnym kątem w trójwymiarowej wizualizacji.

Kolejnym istotnym krokiem jest dodawanie odpowiednich obiektów, takich jak drzwi, okna, schody, a także pozostałych elementów niezbędnych przy aranżacji wnętrz. Wśród nich nie mogło zabraknąć mebli, sprzętu RTV i AGD oraz innych obiektów trójwymiarowych wspomagających projektowanie ogrodów i zieleni wokół całego domu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

intuicyjność, prostota obsługi, duża różnorodność obiektów, pełna wersja 30-dniowa, cena
nie znalazłem
ocena użytkownika

Z programu korzystam od około miesiąca. Z uwagi na konieczność przeprowadzki do nowego mieszkania a wcześniej jego remontu, potrzebowałem softu do zwizualizowania mieszkania i przymiarek jego wykończenia i umeblowania. W tej roli znakomicie spełnia się ten program. Jest prosty i intuicyjny. Pozwala na zwymiarowanie mieszkania, pokolorowanie ścian. Duża różnorodność elementu wykończeniowych, zarówno zawartych w programie , jak i możliwych do pobrania z www producenta, pozwala dowolnie aranżować wnętrza. Następnie całość można obejrzeć w 3D. Dodatkowym plusem jest fakt, że soft jest udostępniany w pełnej wersji na czas 30 dni, co pozwala w pełni przetestować możliwości programu. Cena za zakup - 20 USD moim zdaniem jest dobra i z chęcią zakupię ten program.

02.02.2015 09:55 | Recenzja do wersji 7.5.9

Komentarze

0 nowych
  #2 04.02.2013 15:22

Jak zrobić żeby wyświetlił się w 3 D?

  #1 21.08.2012 17:41

Wspaniały program :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.