r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Root Checker Basic

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

Root Checker Basic to prosta aplikacja, w wersji darmowej służąca przede wszystkim do sprawdzania, czy nasze urządzenie ma aktualnie dostęp roota. Program działa w tym zakresie bardzo szybko, dostarczając czytelnej informacji o dostępności najwyższych uprawnień w systemie Android.

Galeria programu

Aby sprawdzić stan roota w urządzeniu, po instalacji na pierwszej z kart w programie należy skorzystać z przycisku "sprawdzanie roota". Proces trwa zaledwie kilka sekund; już po chwili na ekranie wyświetlana jest dokładna informacja z modelem urządzenia, wersją Androida oraz stanem dostępu do roota. Historię naszych działań można sprawdzić w zakładce "wyniki" na końcu menu.

Pozostałe zakładki w programie dostarczają inne, ciekawe informacje, w tym na przykład statystyki poziomu trudności procesu rootowania w zależności od wersji systemu lub producenta urządzeń oraz krótkie poradniki, które przybliżają początkującym osobom podstawy związane z procesem uzyskiwania dostępu do roota.

Uwaga!

Tłumaczenie interfejsu na język polski jest częściowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.