Rop Rop 2.0

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rop to gra logiczna, w której zadaniem gracza jest tworzenie nowych, coraz to trudniejszych wzorów na planszy według wskazań scenariusza.

Rop prezentuje się bardzo minimalistycznie, jeśli chodzi o szatę graficzną. Plansze osadzone są na białym, lekko przyciemnionym tle, a całości dopełnia nastrojowa, łagodna muzyka, która świetnie brzmi zwłaszcza przez słuchawki.

W grze dostajemy do dyspozycji nieco ponad 140 poziomów, a twórcy gry zapowiadają, że zostaną dodane kolejne. Plansza podzielona jest na dwie części. W górnej widzimy wzór, który musimy odwzorować. Na dole zaś znajduje się swego rodzaju plaster miodu, złożony z kilkunasty mniejszych figur geometrycznych. Widzimy na niej czarną linę, której układ zmienia się zawsze wtedy, gdy otwieramy kolejny poziom w rozgrywce. Linę musimy ułożyć tak, aby stworzyć wzór widoczny u góry ekranu. Z każdym kolejnym poziomem zadanie staje się coraz trudniejsze, co tylko dodaje Rop grywalności.

Rop można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli zapisywać wyniki osiągane w grze w google'owej chmurze, a także porównywać nasze rezultaty z tymi, które osiągają nasi znajomi również korzystający z gry Rop. Propozycja jest dostępna za darmo i jest wolna od jakichkolwiek form reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!