Rośliny lecznicze Rośliny lecznicze 1.27-371

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rośliny lecznicze to aplikacja mobilna dla Androida, która pełni funkcję atlasu roślin i ziół o właściwościach leczniczych. Dzięki niej pozyskamy informacje o tym jakie rośliny stosować w celu niwelowania lub łagodzenia typowych dolegliwości zdrowotnych.

Baza ziół z poziomu smartfonu

Opisywana aplikacja oferuje szczegółowe informacje o przeszło 370 roślinach, które w bezpieczny sposób wykorzystać możemy w domowym zaciszu. Dostarcza ona szczegółowe zdjęcia i grafiki pozwalające zidentyfikować daną roślinę, informacje o nazwie potocznej i łacińskiej, surowcu zielarskim czy działaniu. Nie zabrakło także informacji o sposobie przygotowania i obróbki ziół, na bazie których przygotujemy m.in. napary, nalewki itp.

Aplikacja Rośliny lecznicze zawiera w bazie rośliny i zioła, które wykorzystać możemy w dolegliwościach układu nerwowego (depresje, stres, rozdrażnienie), pokarmowego (odchudzanie, bóle brzucha czy woreczka żółciowego), oddechowego (katar, zapalenie dróg oddechowych), skóry (zapalenia i wypryski) oraz ogólnym wzmacnianiu organizmu.

Kluczowe cechy aplikacji:

  • kompendium wiedzy na temat roślin i ziół leczniczych
  • informacje na temat działania i przygotowywania
  • baza ponad 370 najpopularniejszych gatunków roślin
  • całkowicie za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!