r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rośnie konkurent dla PayPal

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak podaje serwis The Inquirer, amerykański koncern Google przymierza się do oficjalnego uruchomienia nowej usługi płatności elektronicznych o nazwie Gbuy, która ma rywalizować przede wszystkim z serwisem PayPal, będącego podstawą serwisu aukcyjnego Ebay. Jak podają źródła zbliżone do firmy zakładają, system powinien ruszyć pod koniec czerwca.

Nowa usługa może zainteresować handlowców, którzy mogliby podpisać umowy z firmą Google w celu promocji pod szyldem "zaufanego sprzedawcy Gbuy". Jak przewidują analitycy w pierwszym okresie testowym, wszelkie transakcje będą odbywały się za darmo, jednakże w późniejszym okresie Google będzie wymagał wniesienia pewnych opłat manipulacyjnych.

Zdaniem rzecznika Google, system płatności internetowych jest już od dłuższego czasu obecny w różnych usługach firmy, jak np. Google Base, Google AdWords, Google Video oraz Google Earth.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.