r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rośnie zainteresowanie ePUAP-em. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji chwali się statystykami

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

W połowie sierpnia w ręce użytkowników została oddana druga wersja ePUAP umożliwiająca obywatelom zrealizowanie przez Internet czynności, które do momentu uruchomienia platformy można było dokonać poprzez osobistą wizytę w urzędzie. Dziś odbyła się konferencja prasowa, na której pochwalono się statystykami.

Na ich podstawie można dość jednoznacznie stwierdzić, że ePUAP cieszy się coraz większym zainteresowaniem Polaków. Andrzej Halicki, minister administracji i cyfryzacji, poinformował między innymi, że codziennie 1200 użytkowników zakłada Profil Zaufany. Ogółem z ePUAP-u korzysta aktualnie milion osób, posiadaczy Profilu Zaufanego jest o połowę mniej. Analogiczną proporcję można zauważyć na danych miesięcznych – jest to kolejno 30 i 15 tysięcy użytkowników.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.