r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Router LTE od ZTE obsługujący do 14 urządzeń dostępny w Cyfrowym Polsacie

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Do oferty Cyfrowego Polsatu dołączył właśnie przenośny router ZTE MF910, który pozwala oczywiście korzystać z szybkiego bezprzewodowego Internetu LTE, a także umożliwia podłączenie 14 urządzeń jednocześnie.

Router ZTE MF910 dostaniemy w Cyfrowym Polsacie w ofertach ze sprzętem na własność oraz w wariancie na udostępnienie. Dostępny jest on już w najniższym abonamencie za 29,99 zł z pakietem danych 20 GB i możliwością dokupienia opcji LTE bez limitu danych za 10 zł miesięcznie. Natomiast jeśli wybierzemy wyższy abonament, za 49,99 zł z pakietem 40 GB, opcję LTE bez limitu danych otrzymamy go w cenie pakietu.

Opisywany router ZTE powinien sprawdzić się w podróży, zwłaszcza jeśli podróżujemy w kilka osób i potrzebujemy podłączyć więcej niż jedno urządzenie. Oprócz możliwości podłączenia 14 urządzeń jednocześnie, do zalet należy zaliczyć niewielką wagę – 106 gramów. Przy krótkich podróżach dobrze sprawdzi się także akumulator, który ma pojemność 2300 mAh i zapewnia 8 godzin ciągłej pracy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby router ZTE wykorzystywać również w domu czy pracy.

r   e   k   l   a   m   a

ZTE MF910 to LTE Cat. 4, otrzymujemy prędkość pobierania do 150 Mb/s. Ruter obsługuje również transmisję danych w starszych technologiach – 3G i 2G. Informacje wyświetlane są na kolorowym, jak zapewnia producent, czytelnym wyświetlaczu. Dwa złącza anteny zewnętrznej zgodne są z TS9. Router wspiera takie systemy jak Windows XP i nowsze, OS X oraz Linux.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.