reklama

Router Password Decryptor 6.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Router Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania z plików konfiguracyjnych modemu lub routera danych dostępowych do ustawień urządzenia, kluczy WEP, a także haseł WPA/WPA2.

Program pozwala na odzyskanie wszystkich najważniejszych danych, które wymagane są do konfiguracji routera, a co za tym idzie nawiązania połączenia np. z Internetem lub domową siecią bezprzewodową. W tym celu wymagane jest posiadanie dostępu do pliku konfiguracyjnego routera, w którym Router Password Decryptor automatycznie wyszuka odpowiednie informacje, a następnie je zdeszyfruje, umożliwiając tym samym ich odczytanie.

Narzędzie w aktualnej wersji oficjalnie wspiera routery takich producentów jak Cisco, Juniper, DLink oraz BSNL. Ponadto dysponuje trybem 'Smart Mode', pozwalającym podjąć próbę odzyskania danych z urządzeń innych producentów o ile posiadamy ich pliki konfiguracyjne (obsługiwany jest tylko format XML). Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML, CSV lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 27.09.2017 18:18

@Anonim (niezalogowany): "Niebezpieczne. Daje możliwość włamań do komputerów i wykradania większej ilości danych. Trzeba pamiętać, że każdy kij ma dwa końce. proszę o wykasowanie z listy wszystkich programów tego typu. Administratorzy dadzą sobie w razie czego radę.

"

to pogram do deszyfracji loginu i hasla wylacznie routera nie wlamania do sieci dziala to za zasadzie przetwarzania ciagu sryptow w cmd sam to robilem keidyś za 500 zł ludziom ale ze jest pogram to trwa sek

  #3 17.02.2016 19:25

dlaczego po sciagnieciu tego programu zada aby podac haslo? jakie haslo? skoro nigdy z niego nie korzystalem.

SpaceM7c5   7 #2 05.10.2015 17:17

@Anonim (niezalogowany): o jakie włamania chodzi ??

  #1 06.08.2015 11:55

Niebezpieczne. Daje możliwość włamań do komputerów i wykradania większej ilości danych. Trzeba pamiętać, że każdy kij ma dwa końce. proszę o wykasowanie z listy wszystkich programów tego typu. Administratorzy dadzą sobie w razie czego radę.

reklama