Royals App: gra, flirt i sława Royals App: gra, flirt i sława

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Serwisy randkowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Royals to połączenie gry społecznościowej i aplikacji do flirtowania, w której ambicją jest wprowadzenie użytkowników w świat luksusu. Korzystają z niej ludzie bogaci i z klasą, co otwiera drogę do świata luksusu. Wygraną w tej grze są nowe znajomości i wspólne imprezowanie w luksusowych miejscach.

Aplikacja pozwala poznawać nowych ludzi podobnie jak Tinder, ale w profilu można umieścić tylko zdjęcia i oznaczyć 6 ulubionych marek motoryzacyjnych i modowych. Co 8 godzin można otworzyć paczkę z 12 nowymi osobami, jest też możliwość dokupienia dodatkowych paczek za wewnętrzną walutę gry. W każdej paczce można przyznać punkty określonej liczbie osób (zwykle 1/4).

Jeśli dwie osoby przyznają sobie punkty wzajemnie, są dodawani do znajomych i mogą porozmawiać. Pod tym względem Roayls nie różni się od innych aplikacji randkowych.

Profile z największą liczbą punktów są układane w rankingach miesięcznych, rocznych i ogólnych. Wygraną w grze jest wysoka pozycja w rankingu oraz nawiązanie nowych znajomości z atrakcyjnymi i bogatymi ludźmi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!