Rozbudowana Moja Łazienka

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Sanitec KOŁO wydała kolejną wersję programu "Moja Łazienka", pomocnego w samodzielnej aranżacji domowej łazienki.

Choć wersja oznaczona jest numerem 1.92 zmiany są więcej niż kosmetyczne. Znacznie wzbogacona została baza elementów wyposażenia, dzięki czemu łatwiej jest stworzyć niepowtarzalny, wymarzony projekt. Wersja 1.92 będzie prawdopodobnie ostatnią w linii 1.x. Od wersji 2.0 program ma mieć zmodyfikowany interfejs i zostanie jeszcze bardziej rozbudowany - dowiedzieliśmy się nieoficjalnie od producenta.

Moja Łazienka to bezpłatny program do projektowania łazienki. Podobnie jak w innych aplikacjach tego typu, obsługa Mojej Łazienki jest bardzo prosta. Projekt wnętrza rozpoczynamy od zdefiniowania kształtu i wymiarów pomieszczenia, a także kolorów ścian i podłogi (do wyboru są różne wzory). Natępnie nanosimy okna, drzwi itp. Po wprowadzeniu danych odnośnie pomieszczenia można przystąpić do atranżacji wnętrza. Do wyboru jest bogata gama urządzeń sanitarnych z oferty producenta. Wszystkie elementy można dowolnie przestawiać, czały czas dostępna jest też trójwymiarowa i dość realistyczna wizualizacja. Wśród różnych widoków ciekawy jest szczególnie widok "Dowolny" dzięki któremu możemy przechadzać się po wirtualnej łazience. Gotowy projekt można zapisać lub wydrukować. Co ciekawe, producent udostępnia także kilka przykładowych projektów, które można modyfikować.

Program można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dom -> Aranżacja wnętrz i ogrodów

Zachęcamy też do lektury artykułu Bezpłatne programy do aranżacji wnętrz i ogrodów gdzie przedstawiamy wszystkie darmowe programy tego typu opublikowane w vortalu.

© dobreprogramy
s