r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rozdajemy aplikację za 100 zł, trzeba ją tylko znaleźć

Strona główna Aktualności

Zgodnie z zapowiedzią, dziś udostępniliśmy do całkowicie bezpłatnego pobrania pierwszą aplikację, która normalnie kosztuje nieco ponad 100 zł.

Haczyk jest, jak już uprzedzaliśmy, tylko jeden - aplikację trzeba... znaleźć. Link do strony z informacją o niespodziance i formularzem generującym licencję znajduje się już w jumpliście dostępnej po przypięciu naszego serwisu do paska zadań systemu Windows. To tylko ułatwienie, ponieważ od godziny 20:00 formularz dostępny będzie dla wszystkich, wtedy jednak pula licencji może rozejść się w błyskawicznym tempie - zachęcamy więc do skorzystania z podpowiedzi w jumpliście.

Przypinanie witryny działa w przeglądarce Internet Explorer 9 pod Windows 7 (i naturalnie Internet Explorer 10 pod Windows 8) - wystarczy przeciągnąć ikonkę z ludkiem (tę małą z paska adresu) na pasek zadań lub menu Start. Uzyskacie w ten sposób łatwy dostęp do serwisu, a kliknięcie prawym przyciskiem myszy na ikonkę zdradzi zagadkę - jumplistę, czyli menu z linkami do popularnych części serwisu oraz... do aplikacji, którą dla Was przygotowaliśmy.

r   e   k   l   a   m   a

Prosimy jednocześnie nie psuć zabawy w komentarzach sugerując, o jakie programy chodzi. Z tego też powodu zablokowaliśmy możliwość komentowania tej publikacji. Dajmy każdemu szansę, ciężko wypracowana nagroda smakuje najlepiej ;) O godzinie 20:00 zdradzimy więcej szczegółów pozwalających dotrzeć do formularza.


Aktualizacja, 24.09.2012 19:40

Zgodnie z obietnicą od godziny 20:00 otwieramy możliwość rejestracji dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Dzisiaj umożliwiamy Wam zdobycie rocznej licencji jednostanowiskowej na TrustPort Total Protection 2013. Formularz rejestracyjny dostępny jest na specjalnej podstronie konkursowej. Spieszcie się — kto pierwszy, ten lepszy, liczba licencji jest ograniczona. W kolejnych dniach będziemy rozdawać licencje na inne programy, bądźcie czujni :-)

© dobreprogramy
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.