Rozdajemy zaproszenia na RoboCopa!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już 7 lutego na ekrany polskich kin wejdzie remake kultowego RoboCopa. Z tej okazji mamy dla Was małą niespodziankę!

Wspólnie z dystrybutorem filmu przygotowujemy zamknięty pokaz dla czytelników portalu dobreprogramy. Odbędzie się on w poniedziałek 10 lutego o godz. 19:00, we wrocławskim kinie Cinema-City Korona (ul. Krzywoustego 126C). Będzie to unikalna okazja nie tylko aby wspólnie obejrzeć świetnie zapowiadający się film, ale także by po prostu spotkać się w gronie redakcji i czytelników. Dodatkowo, przy okazji seansu, będzie można zdobyć gadżety dobrychprogramów ;)

W 2028 roku międzynarodowa korporacja OmniCorp jest wiodącym producentem w branży robotyki. Wytwarzane przez nią drony od lat wspierają zagraniczne siły militarne, przynosząc wytwórcom milionowe zyski. Teraz nadarza się okazja, by wypróbować kontrowersyjne technologie na rodzimym rynku. Alex Murphy (Joel Kinnaman), kochający mąż, wzorowy ojciec i doskonały policjant, daje z siebie wszystko, aby powstrzymać falę przestępstw w Detroit. Gdy zostaje ciężko ranny, OmniCorp dostrzega szansę, by urzeczywistnić plany stworzenia hybrydy maszyny i człowieka - policyjnego cyborga. Korporacja planuje wprowadzić RoboCopów w każdym mieście. Potentaci nie wiedzą jednak, że w maszynie bezgranicznie oddanej służbie sprawiedliwości może wciąż kryć się prawdziwy człowiek.

Oryginalny RoboCop z Peterem Wellerem w roli głównej trafił na ekrany kin w 1987 roku. Film został entuzjastycznie przyjęty przez widzów, odniósł kasowy sukces i zdobył Oscara za montaż efektów dźwiękowych. RoboCop doczekał się kolejnych części, seriali telewizyjnych i animowanych, serii komiksów, a także stał się bohaterem czterech gier wideo. 7 lutego na ekrany polskich kin wchodzi nowa wersja tego hitu.

Co trzeba zrobić aby zdobyć zaproszenie na RoboCopa? Wystarczy jako zalogowany użytkownik zgłosić chęć otrzymania zaproszenia w komentarzach do tego newsa. Żadnych pytań typu „audiotele”, żadnych „kruczków” – po prostu: kto pierwszy, ten lepszy! W puli czeka 75 dwuosobowych wejściówek. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się mailowo na adresy podane w Waszych profilach.


Aktualizacja, 04.02.2014, 23;00

Dziękujemy za zgłoszenia - z pierwszymi 75 osobami skontaktujemy się w dniu jutrzejszym z prośbą o potwierdzenie zainteresowania udziałem w filmie. W przypadku rezygnacji którejś z pierwszych 75 osób zaproszenie przejdzie na kolejne. Prosimy zweryfikujcie swoje adresy e-mail w profilu.

© dobreprogramy
s