Rozkład Kolejowy Rozkład Kolejowy 2.1.1.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rozkład Kolejowy jak sama nazwa wskazuje zapewnia nam dostęp do rozkładów jazdy pociągów. Znajdziemy w niej informacje większości krajowym przewoźników, w tym regionalnych. Jest to oficjalna aplikacja PKP Polskie Linie Kolejowe S.A zawierająca.

Ekran główny programu tworzy rozbudowana wyszukiwarka. Z jej poziomu możemy określić nie tylko takie kryteria jak stacje początkową i końcową, ale też wybrać przewoźników, środki transportu, udogodnienia, czy też usługi dodatkowe dostępne w pociągach. Po określeniu warunków wyszukiwania otrzymujemy listę połączeń spełniających nasze kryteria. Jest też możliwość sprawdzenia rozkładu dla wybranej stacji, w tym pobrania go do pamięci offline.

Każde połączenie posiada równie obszerny opis, informując nas o stacjach pośrednich i wszystkich innych, ważnych danych związanych z pociągiem i trasą. Stacje, połączenia jak i rozkłady możemy dodawać do ulubionych, tak aby mieć do nich szybszy dostęp. Dzięki opcjom możemy lepiej dopasować działanie programu do naszych potrzeb.

Interfejs programu wpisuje się w standardowy szablon aplikacji Windows Phone. Jest prosty i czytelny. Niestety autorzy zbyt wolno reagują na zmiany w api poszczególnych przewoźników, przez co czasem nie mamy dostępu do rozkładów jazdy. Rozkłady Kolejowe dostępne są za darmo, stanowią przydatną bazę wiedzy o połączeniach, zwłaszcza jeżeli często podróżujemy pociągami różnych przewoźników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!