Rozliczenie Płac RP 18.05.D

Strona główna Windows Firma Programy kadrowo-płacowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RP program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr małych jak i średnich przedsiębiorstw.

Umożliwia rozliczanie pracowników na różnych warunkach współpracy jedocześnie zapewniając kompleksowe zarządzanie ich danymi. W programie dostępne jest narzędzie TAX Info, które powiadamiania klientów Biur Rachunkowych o konieczności uregulowania zapłaty podatków i/lub składek ZUS. Program zapewnia generowanie danych do deklaracji zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych. RP jest nieustannie aktualizowane z uwagi na zachodzące zmiany prawne. Program jest na bieżąco usprawniany oraz uzupełnianie o nowe funkcjonalności.

Uwaga!

  • Z wersji testowej można korzystać bezpłatnie przez 60 dni.
  • Podczas trwania okresu testowego użytkownikowi przysługuje prawo do skorzystania z pomocy technicznej doradców serwisowych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 23.12.2016 16:32

W sumie zajrzałem tylko dlatego, że redakcja poleca i tak jakoś rzuciło mi się w oczy, ale naprawdę fajny program. W sumie nie żałuje, jakiś czas sobie podziałam dla sprawdzenia. Bo poki co dzialam na http://www.systim.pl ale dla porownania, z czystej ciekawosci sprawdze jak bardzo sie te programy roznia od siebie i czy warto przejsc czy nie, dam znac. Poki co od 3 dni sobie sprawdzam i nie natrafilem na razie na jakies bledy, pozniej skupie sie na funkjconalnosciach jeszcze, czy czegos mu nie brakuje.