r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rozliczenie Płac RP 17.05.A

Strona główna Windows Firma Programy kadrowo-płacowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

RP to program kadrowo-płacowy przeznaczony do obsługi kadr w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Galeria programu

Aplikacja umożliwia prowadzenie ewidencji i rozliczeń pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, zlecenie, agencyjną i umowę o dzieło, a także automatyczne nalicza kwoty wynagrodzeń i zasiłki za czas nieobecności. Możliwa jest także pełna obsługa systemu e-Deklaracje, generowanie danych do deklaracji zgłoszeniowych (ZUA, ZZA, ZWA, ZCZA, ZCNA) i rozliczeniowych ZUS (RCA, RZA, RSA, DRA) oraz prowadzenie kalendarza pracy dla grupy i dla całej firmy.

Uwaga!

  • Z wersji testowej można korzystać bezpłatnie przez 60 dni.
  • Podczas trwania okresu testowego użytkownikowi przysługuje prawo do skorzystania z pomocy technicznej doradców serwisowych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 23.12.2016 16:32

W sumie zajrzałem tylko dlatego, że redakcja poleca i tak jakoś rzuciło mi się w oczy, ale naprawdę fajny program. W sumie nie żałuje, jakiś czas sobie podziałam dla sprawdzenia. Bo poki co dzialam na http://www.systim.pl ale dla porownania, z czystej ciekawosci sprawdze jak bardzo sie te programy roznia od siebie i czy warto przejsc czy nie, dam znac. Poki co od 3 dni sobie sprawdzam i nie natrafilem na razie na jakies bledy, pozniej skupie sie na funkjconalnosciach jeszcze, czy czegos mu nie brakuje.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.