r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rozmowy przez Skype możliwe bez komunikatora i rejestracji

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Wideorozmowy przez Skype staną się możliwe także dla tych, którzy nie mają ani aplikacji klienckiej, ani konta w tym komunikatorze. Aby zachęcić internautów do swojej usługi, Microsoft zdecydował się na wprowadzenie nowej funkcji, dzięki której do rozmowy z użytkownikiem Skype wystarczy przeglądarka.

Użytkownicy Skype'a mogą teraz wygenerować link z zaproszeniem do rozmowy, a następnie przesłać go w dowolny sposób, np. innym komunikatorem czy e-mailem. Link przekieruje na stronę z webową wersją Skype, przez którą zaproszony może prowadzić wideorozmowę bez konieczności zakładania konta.

W ten sposób do rozmowy zaprosić można nawet 25 osób, pod warunkiem, że korzystamy z desktopowej wersji Skype. Wersje mobilne niestety nie oferują jeszcze tej funkcji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.