Rozpoczęła się rejestracja na MTS 2008

Strona główna Aktualności

O autorze

Uruchomiona została rejestracja na konferencję Microsoft Technology Summit 2008, która planowana jest w dniach 8-9 października.

Przypomnijmy, że MTS 2008 będzie 3 edycją największej konferencji technicznej organizowanej przez Microsoft w naszym kraju. Tegoroczna konferencja będzie składać się z ponad 100 sesji i warsztatów podzielonych na 10 równoległych ścieżek tematycznych, prowadzonych przez ponad 60 ekspertów z Polski i zagranicy. Zostaną poruszone takie zagadnienia, jak: wirtualizacja, bezpieczeństwo infrastruktury, wysoka dostępność, komunikacja i współpraca, zarządzanie treścią, software + services, urządzenia przenośne. Na miejscu przygotowane zostaną laboratoria dla uczestników, a także - po raz pierwszy - mobilne centrum certyfikacji Microsoftu. Wszyscy zarejestrowani będą mieli możliwość skomponowania własnego harmonogramu konferencji.

Udział w konferencji jest płatny. Do 13 lipca opłata rejestracyjna wynosi 450 zł brutto. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.mts2008.pl.

© dobreprogramy