Rozpoczęła się sprzedaż Adobe Creative Suite 2

Strona główna Aktualności

O autorze

Abobe rozpoczął w Stanach Zjednoczonych sprzedaż produktów z rodziny Creative Suite 2 tj. Photoshop CS2, InDesign CS2, Illustrator CS2, GoLive CS2 oraz InCopy CS2. Oczywiście każdy z nich można nabyć zarówno w postaci pakietów Creative Suite 2 Standard i Premium Edition, jak i pojedyńczych "pudełek". W Polsce produkty te będzie można nabyć prawdopodobnie w czerwcu.

Jednocześnie z rozpoczęciem sprzedaży udostępniona została nowa wersja sztandarowego produktu Adobe przeznaczonego do profesjonalnego tworzenia i obróbki grafiki rastrowej - Photoshop CS2. Warto było uzbroić się w cierpliwość, ponieważ od dawna oczekiwana nowa wersja wyposażona została w wiele nowości i usprawnień. W najnowszej wersji poprawiona głównie została praca ze zdjęciami z aparatów cyfrowych. Dostępne są, tak długo oczekiwane funkcje jak redukcja czerwonych oczu, plam czy zniekształceń obiektywów. Można również, bezstratnie zmienić rozmiar obrazka. Nowy Photoshop wspomaga pracę na nie skompresowanych zdjęciach (RAW). Umożliwia też automatyczne (wsadowe) przetwarzanie wielu plików na raz. Za przesyłanie plików pomiędzy aplikacjami Adobe odpowiada nowe narzędzie o nazwie Adobe Bridge.

Prawdopodobnie już w najbliższych dniach będziemy mogli się spodziewać wersji testowych kolejnych produktów z serii CS2.

Wersję testową Adobe Photoshop CS2 pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Grafika -> Obróbka grafiki rastrowej.

© dobreprogramy
s