Rozpoczęło się E3 2009

Strona główna Aktualności

O autorze

W świecie gier komputerowych zrobiło się naprawdę gorąco, oto w Los Angeles rozpoczęły się bowiem jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów w świecie elektronicznej rozrywki - Electronic Entertainment Expo. Wystawa potrwa do 4 czerwca.

To tutaj co roku mają miejsce spektakularne premiery nowych tytułów oraz technologii, które pojawią się na rynku w najbliższym czasie i zrewolucjonizują to, w jaki sposób postrzegamy już nie tylko zabawę, ale również sztukę, którą zwiemy grami. Po spadku znaczenia imprezy w zeszłych latach, wygląda na to, że na nowo otwarta formuła obecnego E3 przywróci targom dawny blask.

Oficjalnie bramy L.A. Convention Center, gdzie odbywa się E3, zostają otwarte dzisiaj, niemniej już wczoraj miało miejsce kilka istotnych konferencji m.in. takich firm jak Microsoft, Electronic Arts czy Ubisoft. To, co się dzieje na Electronic Entertainment Expo możecie na bieżąco śledzić w dziale Aktualności w naszym serwisie Gamikaze. Zachęcamy również do regularnego odwiedzania galerii z prezentowanych na targach gier.

© dobreprogramy

Komentarze