Rozpoczęto rejestrację na Adobe MAX 2011

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęła się rejestracja na konferencję Adobe MAX 2011. W tym roku spotkanie poświęcone będzie najnowszym trendom i rozwiązaniom cyfrowym w komputerach i urządzeniach przenośnych.

Adobe MAX to największa firmowa impreza przeznaczona dla grafików i deweloperów z całego świata. Rok rocznie odbywa się w Los Angeles. Tym razem konferencja będzie miała miejsce od 1 do 5 października w Los Angeles Convention Center. Oprócz wystąpień spotkaniu towarzyszyć będą warsztaty praktyczne, na których zwiedzający będą mogli samemu przetestować najnowsze rozwiązania. Oczywiście jednym z ważniejszych wydarzeń będzie wystąpienie przedstawicieli Adobe, którzy zaprezentują nowe produkty. Firma od niedawna ostro stawia na urządzenia mobilne, toteż można spodziewać się informacji na temat kolejnych rozwiązań dla smartfonów czy tabletów.

Oprócz tego poruszane będą takie zagadnienia jak HTML5 czy technologia 3D. W sumie podczas MAX 2011 odbędzie się ponad 300 sesji, w których wezmą udział goście z całego świata. Oprócz prezentacji i warsztatów wręczone zostaną jak co roku nagrody MAX Awards dla najlepszych aplikacji stworzonych za pomocą rozwiązań Adobe. Rejestracja na MAX 2011 odbywa się do 31 lipca, a dokonać jej można na stronach konferencji. Jak zwykle będziemy na bieżąco informować o najważniejszych wydarzeniach ogłoszonych podczas spotkania.

© dobreprogramy