r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rozpoczyna się Intel Developer Forum

Strona główna Aktualności

Dzisiaj o godzinie 18:00 naszego czasu rozpocznie się w San Francisco coroczna konferencja technologiczna Intel Developer Forum.

Konferencję otworzy wystąpienie Paula Otelliniego, szef Intela przedstawi wizje i plany rozwoju zarówno procesorów jak i całego rynku komputerowego. Mowa będzie m. in. o procesorach Westmere wykonanych w technologii 32 nm, technologii mobilnej Pine Trail czy Moorestown oraz standardzie USB 3.0. Intel przygotował stronę poświęconą konferencji, na której można znaleźć pełną agendę konferencji. Również na tej stronie można będzie śledzić najważniejsze sesje za pomocą webcastów.

W poprzednich latach konferencje IDF odbywały się kilka razy do roku, w różnych częściach globu. Obecnie producent ograniczył się do dwóch edycji, wiosennej, która odbyła się w Chinach i jesiennej, w Stanach Zjednoczonych, która potrwa do 24 września.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.