Rozpoczynamy ColdZlot 2015, zimowe spotkanie dla topowych blogerów

Strona główna Aktualności

O autorze

Za kilka chwil oficjalnie rozpoczniemy ColdZlot 2015, czyli zimowe spotkanie dla topowych blogerów, moderatorów forum oraz współpracowników portalu. W tym roku gości nas Bursztynowy Pałac koło Koszalina .

Spotkanie to jest bardziej kameralne niż organizowany przez nas latem HotZlot, ale i charakter imprezy jest nieco inny. Podczas trzech dni ColdZlotu będziemy podsumowywać blogowe dokonania, wręczymy pamiątkowe dyplomy oraz w wyjątkowej atmosferze Pałacu, przy kominku, wymienimy pomysły na rozwój portalu. W programie spotkania nie zabraknie też miejsca na integrację. Całość będzie miała luźną, bardzo kameralną formułę i będzie okazją do dłuższej wymiany poglądów niż jest to możliwe podczas HotZlotu. Dlatego też ColdZlot celowo organizujemy bez udziału dodatkowych partnerów, a do udziału zaprosiliśmy około 60 najaktywniejszych blogerów, którzy w ubiegłym roku zwyciężali w naszym comiesięcznym konkursie blogowych lub regularnie otrzymywali wyróżnienia.

Gwarantem wyjątkowej atmosfery będzie miejsce w którym się spotkamy – Bursztynowy Pałac koło Koszalina. To kameralny i niezwykle klimatyczny obiekt, który urzekł nas od pierwszej chwili. Na uczestników czekać będzie staropolski „wikt i opierunek”, czyli noclegi w pałacowych komnatach, pełne wyżywienie, a także piwo i inne atrakcje.

W niedzielę, około godziny 18:00, planujemy także specjalny odcinek naszego programu na żywo. Tym razem będziemy nadawać go bezpośrednio z Pałacu Bursztynowego, a do rozmów zaprosimy oczywiście naszych blogerów. Z przyczyn technicznych ten punkt programu jest jednak na razie jeszcze niepewny, ponieważ możliwości telekomunikacyjne w Pałacu są nieco ograniczone. Postaramy się zapiąć wszystko na ostatni guzik i program nadać, ale jeśli nie będzie to możliwe, przygotujemy jego retransmisję na później. W związku z tymi ograniczeniami nie przewidujemy również rozmów z widzami za pośrednictwem Skype, ale gdyby udało się zorganizować nadawanie na żywo, zapraszamy do rozmowy na czacie, gdzie naturalnie Wasze najciekawsze opinie będą wyłapywane przez nas i omawiane na antenie. Link do transmisji znajdziecie na stronie głównej portalu jutro wieczorem.

Jeżeli nie ma Was na liście gości ColdZlotu, a jesteście zainteresowani udziałem w takim spotkaniu w przyszłości — zapraszamy do współtworzenia bloga dobrychprogramów lub do podjęcia innych aktywności na łamach naszego portalu. Corocznie w wakacje organizujemy HotZlot na który zapraszamy 200 najaktywniejszych czytelników, planujemy też kontynuować ideę zimowych ColdZlotów. Jeśli włączycie się w naszą społeczność i zaczniecie się aktywnie w niej udzielać, z pewnością imienne zaproszenie na te imprezy nie przejdzie Wam koło nosa ;-)

© dobreprogramy
s