Rozstrzygamy konkurs „Przetestuj sprzęt od Lenovo, wygraj nagrody”. Oto zwycięzcy!

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Konkurs „Przetestuj sprzęt od Lenovo, wygraj nagrody”, będący kolejną odsłoną naszych konkursów dla blogerów dobrychprogramów, bardzo się Wam spodobał. Razem z naszym partnerem, chińską firmą Lenovo, przygotowaliśmy dla Was urządzenia do testów. Nasi blogerzy otrzymywali sprzęt do testów, a po jego przetestowaniu publikowali swoje wpisy, dzieląc się z Czytelnikami spostrzeżeniami i opiniami.

Zależało nam na recenzjach ciekawych, nieschematycznych, przemawiających do wyobraźni, tym bardziej, że to właśnie do wyobraźni ma przemawiać sprzęt Lenovo, który trafił do testów. Przypomnijmy, były to konwertowalny laptop Lenovo YOGA 900, tablet Lenovo YOGA Tab 3 Pro, smartfony Lenovo Moto X Force oraz Lenovo K5, oraz smartzegarek Lenovo Moto 360 2 Gen.

Wybierając zwycięzców braliśmy pod uwagę zarówno pomysłowość jak i jakość wpisów, oceniliśmy poziom merytoryczny i językowy. Wybór nie był łatwy, ale grono redakcyjne przyzwyczajone jest do niełatwych wyborów, więc jakoś sobie poradziliśmy. Oto lista zwycięzców konkursu i nagrody, jakie do nich trafią:

Pierwszą nagrodę, w postaci smartfona Lenovo K5 w kolorze srebrnym, otrzyma lordjahu. Jego wpis Lenovo YOGA Tab 3 Pro jako wielozadaniowy tablet dla kinomaniaka wzbudził nasze uznanie za profesjonalizm, wnikliwość przeprowadzonych testów i jakość ilustracji. Tę recenzję nie tylko świetnie się czytało, stanowi ona niewątpliwie realną pomoc dla każdego, kto byłby zainteresowany kupnem takiego sprzętu.

Trzy równorzędne nagrody, wakacyjne zestawy gadżetów Lenovo o wartości 150 zł każdy, otrzymają xomo_pl za wpis Recenzja Lenovo YOGA 900, djfoxer za wpis Motorola Moto 360 2 generacji — recenzja na sportowo, oraz freyah za wpis Kobiece spojrzenie na Lenovo YOGA 900. To wysoce autorskie, pomysłowe, dobrze napisane wpisy, które pokazują wysoki poziom językowy i techniczną kompetencję ich autorów.

Wszyscy, którzy opublikowali wpisy w ramach akcji konkursowej (ich listę znajdziecie na stronie dobreprogramy.pl/lenovo), otrzymają nagrody pocieszenia. Są to shaki81, mordzio, kubut, skandyn, marson1, Areh, adamk1985 oraz pakierhakierxd. Dziękujemy za Wasze starania, spodziewajcie się pocieszających koszulek!

Koszulki przyznaliśmy też autorom najciekawszych komentarzy, jakie pojawiły się pod wpisami w tej akcji. Otrzymają je arlid, Bander zwierz oraz Pudel89. Dobra robota, komentujcie więcej :).

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, skontaktujemy się z Wami w kwestii przekazania nagród. Wszystkich zaś zapraszamy do śledzenia naszych blogów, w których możecie co miesiąc wytypować najlepsze wpisy, które zostaną następnie przez nas nagrodzone atrakcyjnym sprzętem.

© dobreprogramy