Rozszerzony EuroPlus+ Angielski dla nastolatków

Strona główna Aktualności

O autorze

Young Digital Planet

wprowadza do sprzedaży rozszerzoną wersję programu EuroPlus+ Angielski dla nastolatów, oznaczoną jako Extra Edition. Wersja ta została wzbogacona o płyty CD-Audio z nagraniami pochodzącymi z kursu (po jednej płycie dla każdego poziomu zaawansowania). Dzięki nim nauka możliwa będzie nie tylko przed ekranem komputera, ale również w innych miejscach, w których użytkownik ma dostęp do odtwarzacza CD. Nagrania z płyty CD można także łatwo przekonwertować do formatu MP3 i odsłuchiwać na odtwarzaczu MP3.

EuroPlus+ Angielski dla nastolatów to interaktywny, multimedialny kurs języka angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Kształci wszystkie umiejętności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. Wychodząc od bardzo podstawowych wiadomości, prowadzi w sposób zabawny i łatwy do zapamiętania poprzez najistotniejsze zagadnienia gramatyczne i słownictwo. Wyposażony jest w system rozpoznawania i oceny wymowy. Zawiera m.in. 80 lekcji interaktywnych, kilkaset ćwiczeń, kilkadziesiąt filmów animowanych, ćwiczenia w formie zabawnych gier językowych, a także pomocne programy narzędziowe (Słownik, Gramatyk, Nowe słówka) i kilkanaście testów sprawdzających stopień opanowania materiału. Program został przygotowany w konwencji pełnego kursu językowego dla początkujących.

Sugerowana cena detaliczna programu to 129 zł brutto.

Wersję demonstracyjną EuroPlus+ Angielski dla nastolatów, a także pozostałych kursów z serii EuroPlus+, można pobrać w dziale PROGRAMY -> Edukacja i Nauka -> Języki obce

© dobreprogramy
s