Rumobrody pirat

Strona główna Aktualności

O autorze

Rumbeard the Pirat to gra, której bohaterem jest pewien Rumobrody pirat, w którego to właśnie towarzystwie zachęcamy spędzić najbliższy weekend.

Ów pirat jest prawdziwym entuzajstą wszelkiej maści balów, imprez i potańcówek. Każdy jednak wie, że aby pirat dobrze się bawił, potrzebny jest mu rum ;-). Aby nie narazić się swoim kompanom, musi co jakiś czas wypływać na szerokie wody zbierając beczki z tym zacnym trunkiem. Kiedy już zbierze je wszystkie, może wrócić do portu i dokończyć zabawę.

Nie pozwólcie, by na statku zabrakło rumu i aby zabawa zakończyła się zbyt szybko. W tym celu należy kontynuować grę tak długo jak to tylko możliwe.

Oprócz tej niewątpliwie przedniej rozrywki, proponujemy również coś specjalnego dla niecierpliwie czekających na kolejny Puchar Świata w skokach narciarskich, który odbędzie się jutro tuż za naszą granicą. Deluxe Ski Jumping 3 1.1 to już poprawione wydanie najnowszej wersji bezkonkurencyjnego symulatora latania na deskach. Kto grał w starą wersję 2.1 będzie zadowolony, kto nie grał wogóle musi spróbować. Pobrać bezpłatnie można jedynie wersję ograniczoną do dwóch skoczni ale warto sobie skoczyć, a potem wydać 40 zł i stanąć w szranki z najwybitniejszymi skoczkami świata. Na tych skoczniach najlepsi jednak nie są ani Finowie, ani Norwegowie, żeby się liczyć w świecie, trzeba pokonać rodaków :-)

Gry Rumbeard the Pirat oraz Deluxe Ski Jumping 3 1.1 można pobrać w dziale PO GODZINACH -> Gry zręcznościowe.

© dobreprogramy
s