Run Sackboy! Run! Run Sackboy! Run! version 01.19

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Run Sackboy! Run! to tradycyjny runner osadzony w świecie gry LittleBigPlanet. Kierujemy w nim charakterystyczny, dla serii szmaciakiem.

Jak przystało na runner naszym celem jest ciągły bieg. Gra nie ma sztywnego podziału na misje, wprawdzie wraz z biegiem zmieniają się lokacje, ale koniec gry następuje dopiero w momencie naszej śmierci. Ilość ruchów jest skromna, mamy dwa rodzaje skoków, przyśpieszenie oraz pole ochronne, które możemy aktywować na krótką chwilę.

Na planszach znajdziemy przeszkody statyczne jak i poruszających się przeciwników. Dodatkowo naszego bohatera goni monstrum, przed którym to uciekamy. Jeżeli zbyt często coś nas spowolni grozi nam połknięcie przez potwora. Plansze pełne są znajdziek, dzięki którym możemy dokupić nowe elementy jak i odblokować nagrody.

Standardowo nie zabrakło też sklepu, część elementów możemy odblokować tylko za prawdziwe pieniądze, ale są to głównie kosmetyczne dodatki. Cała reszta dostępna jest za walutę jaką uzbieramy w grze. Miłym akcentem jest polska wersja językowa gry. Run Sackboy! Run! nie zaskakuje zmianami w rozgrywce czy też bogactwem interakcji, to prosty i solidnie wykonany Runner w śmiecie maskotki Sony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!