r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Run Sackboy! Run! 01.19

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe

Run Sackboy! Run! to tradycyjny runner osadzony w świecie gry LittleBigPlanet. Kierujemy w nim charakterystyczny, dla serii szmaciakiem.

Galeria programu

Jak przystało na runner naszym celem jest ciągły bieg. Gra nie ma sztywnego podziału na misje, wprawdzie wraz z biegiem zmieniają się lokacje, ale koniec gry następuje dopiero w momencie naszej śmierci. Ilość ruchów jest skromna, mamy dwa rodzaje skoków, przyśpieszenie oraz pole ochronne, które możemy aktywować na krótką chwilę.

Na planszach znajdziemy przeszkody statyczne jak i poruszających się przeciwników. Dodatkowo naszego bohatera goni monstrum, przed którym to uciekamy. Jeżeli zbyt często coś nas spowolni grozi nam połknięcie przez potwora. Plansze pełne są znajdziek, dzięki którym możemy dokupić nowe elementy jak i odblokować nagrody.

Standardowo nie zabrakło też sklepu, część elementów możemy odblokować tylko za prawdziwe pieniądze, ale są to głównie kosmetyczne dodatki. Cała reszta dostępna jest za walutę jaką uzbieramy w grze. Miłym akcentem jest polska wersja językowa gry. Run Sackboy! Run! nie zaskakuje zmianami w rozgrywce czy też bogactwem interakcji, to prosty i solidnie wykonany Runner w śmiecie maskotki Sony.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 09.05.2015 12:00

o co chodzi w misji " Zbierz 125 baniek w sekwencji"

  #1 28.02.2015 19:30

superowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.