Rune Masters

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Rune Masters to stylowa mieszanka gry RPG z umiejętnym łączeniem elementów dostępnych na planszy przynajmniej po trzy, w czym dość mocno przypomina popularną serię Puzzle Quest. Troszkę inaczej wypada tutaj jednak mimo wszystko mechanika rozgrywki, ale zamysł w dalszym ciągu pozostaje ciekawy. Będziemy rozwijać swojego bohatera, pojedynkując się stale z coraz trudniejszymi wrogami.

Tryb główny to bardzo rozwinięta opowieść fantasy. Niczym w rasowej grze RPG, wybieramy klasę postaci, co wpłynie na jej możliwości. W walkach zdobywamy doświadczenie i poziomy herosa, a co za tym idzie inwestujemy w różne statystyki, a do tego dochodzą zdolności specjalne powiązane z żywiołami i kamieniami na stole. Sama zabawa polega na suwaniu rzędami różnych elementów, żeby dopasować takie same.

Należy zredukować życie przeciwnika do zera, aby przejść dalej. Co ciekawe, ulepszamy także swój ekwipunek, a to dzięki przedmiotom wypadającym z pokonanych. Rune Masters bardzo wciąga, ale ma też coś dla tych, którzy nie mogą inwestować całych godzin w zabawę przy PC. Dodatkowy klasyczny tryb to standardowe zamienianie miejscami runów, by zbić przynajmniej trzy identyczne, wszystko rzecz jasna na czas.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!