Runemals Runemals

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Runemals to bardzo zgrabne połączenie kilku gatunków gier. Znajdą w nim coś dla siebie zarówno miłośnicy tytułów match-3 jak i Pokemonów.

W grę wprowadza nas krótki poradnik, tłumaczący zasady zabawy i co najważniejsze walki. Podczas niej wystawiamy zgromadzone przez nas pupile. Każdy z nich reprezentuje jeden z 5 żywiołów, którym odpowiadają poszczególne elementy na planszy. Aby je zebrać musimy znaleźć zbiorowisko minimum trzy i go dotknąć. Oczywiście im więcej zgromadzi się w jednym miejscu tym więcej punktów otrzymamy.

Za zgromadzone punkty co turę możemy zaatakować przeciwnika, wzmocnić nasze jednostki, lub użyć innej zdolności specjalnej. Pod koniec każdej walki czeka nas boss, a następnie możliwość złapania nowego zwierzaka. Te awansują wraz z każdą potyczką, odblokowując nowe zdolności, a później także drogę ewolucji.

Niestety nie obyło się bez mikropłatności. Ta choć nie jest konieczna, to z czasem znacznie spowalnia grę. Regeneracja naszych zwierzaków, bądź też puntów akcji wymaga czasu, chyba że zdecydujemy się zapłacić. Podobnie jest z runami, które umożliwiają nam złapanie nowych istot.

Gra obecnie nie oferuje zbyt rozbudowanej rozgrywki, jednak jej autorzy obiecują nowości wraz z kolejnymi aktualizacjami. Jedną z nich ma być tryb PVP pomiędzy graczami. Runemals to ciekawe połączenie dla miłośników pokemonów i gier w łączenie elementów. Ma swoje braki, ale zarazem potrafi zaoferować sporo dobrej zabawy. Gra dostępna jest za darmo, wspiera usługę Xbox Live.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!