Runkeeper Runkeeper version 11.3

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Runkeeper to popularna usługa do rejestrowania naszej aktywności w postaci biegania, spacerów czy też jazdy na rowerze. Dzięki opcjom społecznościowym możemy dzielić się naszymi wynikami z innymi i rywalizować.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od logowania. Konto możemy założyć za pomocą dresu e-mail jak i łącząc się z Facebookiem. Co ważne, dostępna jest wersja testowa, która pozwala używać aplikacji bez potrzeby logowania. Zakładając konto przechodzimy przez krótką konfigurację profilu, podajemy informacje o nas oraz dopasowujemy program do naszych potrzeb.

Ekran główny stanowi monitor aktywności. Z jego poziomu możemy od razu rozpocząć rejestrowanie. Do wyboru jest kilka trybów aktywności oraz pracy w tym gotowe, płatne plany. Podczas monitorowania program informuje nas o postępach, dodatkowo jako tło możemy ustawić muzykę z naszej kolekcji. Po zakończeniu treningu wynik zapisujemy, a w razie potrzeby w prosty sposób udostępniamy na popularnych serwisach społecznościowych. Program rejestruje i analizuje bardzo szeroki zakres danych odnośnie naszej aktywności.

Runkeeper pozwala także na dodawanie znajomych oraz interakcje z nimi. Z poziomu ustawień możemy zmienić informacje odnośnie nas i pracy aplikacji. Informacje możemy również analizować z poziomu strony www. Sporą zaletą programu jest wygodny i intuicyjny interfejs, który w połączeniu z szerokim wachlarzem możliwości tworzą jedną z lepszych usług do monitorowania naszej aktywności na iOS. Większość z podstawowych opcji dostępna jest za darmo, za dodatkowe będziemy musieli zapłacić.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!