reklama

Runman na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Runman: race around the world - sympatyczną grę zręcznościową utrzymaną w nietuzinkowym, oryginalnym klimacie bajkowych animacji.

Zadaniem gracza jest jak najszybsze doprowadzenie naszego bohatera na koniec każdej z plansz. Przeszkadzają nam w tym różnego rodzaju zapory, kamienie, ściany, ruchome platformy i inne zwierzaki czerpiące najwyraźniej przyjemność z ciągłego utrudniania nam życia i krzyżowania naszych planów. Im krótszy czas zakończenia układu, tym więcej punktów na naszym koncie, a im większy dorobek punktowy tym większe szanse na zdobycie złotego medalu, a w następstwie odkrycie szeregu niespodzianek jakie przygotował dla nas autor tej ciekawej pozycji.

Grę Runman: race around the world można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzję dającego ujście wyobraźni Scribblenauts, a także zapowiedzi Enslaved, czyli kolejnego dzieła ojców Heavenly Sword, oraz Crackdown 2 - znowu wcielimy się tu w Agenta o nadludzkich możliwościach.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama