Runtastic Butt Trainer

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Runtastic Butt Trainer to aplikacja, która pozwala monitorować trening mający na celu wzmocnienie pośladków. Dzięki niej nie tylko prawidłowo wykonamy wszystkie potrzebne ćwiczenia, ale na dodatek wynikami podzielimy się ze znajomymi i udostępnimy je w sieci społecznościowej.

Program można przyrównać do osobistego asystenta, który w tej konkretnej wersji służy do wykonywania ćwiczeń do odpowiedniego ukształtowania pośladków. Główny ekran wyświetla dane dotyczące prowadzonej sesji treningowej, poziomu na jakim się znajdujemy i odtwarzanej w tle muzyki. Aplikacja umożliwia zapisywanie całej sesji treningowej, a także pomaganie w ćwiczeniach – w ich trakcie wyświetla materiały wideo, które mają nam ułatwić wykonywanie treningu.

W jednej z dostępnych zakładek znajdziemy statystyki dotyczące wszystkich przeprowadzanych przez nas treningów z informacjami o typie ćwiczenia, a także ustalonej nazwie. Możliwe jest budowanie własnych treningów. W każdej chwili możemy ponadto przejść do bazy materiałów wideo, w której zapoznamy się z instruktażami. Program obsługuje także przypomnienia i rozszerzone plany treningowe, ale to wymaga wykupienia płatnej wersji.

Runtastic umożliwia wykorzystanie internetowego konta we chmurze producenta, dzięki któremu wszystkie dane mogą być synchronizowane między wieloma urządzeniami, a dostęp do nich uzyskamy także z poziomu strony internetowej. Po założeniu konta możliwe jest porównywanie swoich wyników z tymi osiąganymi przez innych użytkowników, także udostępnianie rezultatów ćwiczeń na Google+, Facebooku i Twiterze. Jeżeli użytkownik nie potrzebuje takich funkcji, nie musi z nich korzystać.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: masz karnet na siłownię… i co dalej?

38
09.01.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli pod wpływem noworocznego optymizmu ktoś z Was kupił karnet na siłownię albo postanowił ćwiczyć w domu, ale nie wie co dalej, może sięgnąć po profesjonalny trening na smartfonie. Opisane poniżej aplikacje świetnie nadają się do ćwiczenia w domu lub na siłowni (ze słuchawkami). W każdej z nich znajdziecie program dla nowicjuszy, który pozwoli zbudować podstawy dla dalszych treningów. Workout Trainer firmy Skimble Aplikacja Workout Trainer, połączona z serwisem Skimble, to prawdziwa kopalnia zasobów treningowych, przygotowanych przez zawodowych trenerów. Po zalogowaniu znajdziemy tu…

Adidas za 239 mln dolarów kupił Runtastic, producenta popularnych aplikacji sportowych

2
06.08.2015  •  Adam Golański

Po tym, jak producent odzieży sportowej Under Armour kupił sobie popularną aplikację Endomondo, także inni potentaci tej branży zainteresowali się inwestycjami w oprogramowanie. Nike zapowiedziało opracowanie własnego systemu dla urządzeń ubieralnych Nike+, zaś Adidas kupił właśnie za 239 mln dolarów firmę Runtastic, producenta aplikacji sportowych o tej samej nazwie. Runtastic oferuje aplikacje na wszystkie popularne platformy mobilne. Najpopularniejszą jest aplikacja dla biegaczy, ale znajdziemy tu też oprogramowanie dla fanów innych sportów. Firma opracowywała też swój osprzęt, taki jak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu