r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Runtastic Me

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Runtastic Me na urządzenia z systemem Windows Phone służy do podsumowywania dziennej aktywności fizycznej i stawiania sobie kolejnych celów do pokonania, które pomogą schudnać lub wzmocnić mięśnie.

Aby skorzystaćz aplikacji, należy posiadać konto w usłudze Runtastic. Zalogować się można za pomocą konta Google lub Facebooka, lub szybko stworzyć nowe za pomocą aplikacji. Program liczy nasze kroki, a także czas spędzany na aktywności fizycznej oraz spalane kalorie. Gdy podłączymy do niego jeden z zegarków sportowych lub opaskę Runtastic, wtedy Runtastic Me będzie analizował także dane o czasie i jakości snu.

Aplikacja Runtastic Me jest darmowa, ale korzystanie ze wszystkich funkcji wymaga posiadania konta Runtastic Gold. Gdy je uzyskamy, w aplikacji zyskamy dostęp do szczegółowych statystyk, a także możliwość ustalania nowych celów (np. liczby spalanych dziennie kalorii).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.