Runtastic PRO Runtastic PRO 3.0.1.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Runtastic Pro to rozbudowana platforma do monitorowania naszej aktywności fizycznej. Pozwala rejestrować nasze treningi, dopasowywać je do swoich potrzeb, analizować, czy też dzielić się wynikami ze znajomymi.

Choć z podstawowych opcji aplikacji można korzystać bez posiadania konta, to jednak aby w pełni wykorzystać jej możliwości, zalecane jest jego założenie. W tym celu możemy wykorzystać konto Facebook bądź, też tradycyjnie mailem. W ten sposób otrzymujemy możliwość synchronizacji naszych danych pomiędzy platformami.

Główne okno programu stanowi monitor naszej aktywności. Z jego poziomu rozpoczniemy nowy trening, bądź też będziemy zarządzać już rozpoczętym. Poza określeniem rodzaju aktywności (lista jest bardzo długa, zawiera kilkadziesiąt aktywności), możemy określić także rodzaj treningu. Zdecydowana większość treningów jest płatna, a ich ceny nie należą do niskich.

Aplikacja współpracuje z wybranymi pulsometrami, dzięki czemu zbieramy jeszcze więcej danych o naszej aktywności. Dostępny jest też trener głosowy, niestety nie włada jeszcze językiem polskim. Aby zmotywować nas do treningów, aplikacja pozwala na śledzenie naszej aktywności na żywo przez znajomych oraz dopingowanie nas. Nie zabrakło także opcji społecznościowych do dzielenia się wynikami. Miłym urozmaiceniem jest współpraca z muzyką zapisaną w pamięci urządzenia. Z poziomu Runtastic możemy wybrać nasze listy odtwarzania. Aplikacja bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę Windows Phone.

Wersja PRO nie jest jednoznaczna z otrzymaniem konta GOLD. Dzięki niemu otrzymujemy dodatkowe opcje na stronie runastic.com, jednak wymaga to dodatkowej opłaty. Podobnie jest z treningami i wybranymi opcjami dodatkowymi. To wszystko sprawia, że nad zakupem wersji PRO warto dobrze się zastanowić, sprawdzić co nam oferuje oraz czy nie wystarczy nam darmowa edycja, bądź też aplikacje konkurencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!