r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Runtastic Results: Strength Training & Bodyweight Workouts 2.7.1

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Trening

Runtastic Results: Strength Training & Bodyweight Workouts to aplikacja dla chcących zrzucić zbędne kilogramy lub wyrzeźbić mięśnie, którzy nie wiedzą, jak się do tego zabrać lub brakuje im czasu na regularne wizyty na siłowni. W aplikacji Runtastic Results: Strength Training & Bodyweight Workouts znajdą programy treningowe oraz zestawy ćwiczeń na wszystkie partie ciała.

Galeria programu

Podstawowym zadaniem aplikacji Runtastic Results: Strength Training & Bodyweight Workouts jest przeprowadzić użytkownika przez trwający 12 tygodni plan treningowy. Cel ćwiczeń może być różny, np. ogólnie wzmocnienie organizmu, odchudzanie lub rozbudowa poszczególnych partii mięśni. Aby skorzystać z aplikacji, należy założyć konto w usłudze Runtastic. Można to zrobić, wykorzystując konto Google lub Facebooka.

Aplikacja Runtastic Results: Strength Training & Bodyweight Workouts jest darmowa, ale dostęp do planów treningowych jest płatny i należy zapłacić za dostęp do usługi Runtastic Gold. Jej miesięczny koszt to 42,99 zł, jeśli płacimy w rozliczeniu miesięcznym. Można też zapłacić z góry za cały rok, wtedy koszt abonamentu to 259,99 zł. Jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy, wtedy w aplikacji możemy skorzystać z podstawowych porad dotyczących aktywności fizycznej i diety, a także z poszczególnych zestawów ćwiczeń (np. na mięśnie nóg, pośladków, brzucha itp.), które zaprezentowane są w formie filmów.

Program jest dostępny na iPhone'y oraz iPady, współpracuje też ze smart zegarkami Apple Watch.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.