r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Runtastic Six Pack

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Runtastic Six Pack Runtastic to aplikacja pomagają w ćwiczeniach rzeźbiących i wzmacniających mięśnie brzucha. Znajdują się w niej plany treningowe, które pozwolą na systematyczną pracę nad określonymi partiami mięśni.

W aplikacji na użytkowników czeka podstawowy plan treningowy, rozpisany na kilkanaście dni. W każdym dniu program zaleca kilka serii różnych ćwiczeń. Są one zaprezentowane w formie animacji, co pozwoli dobrze wykonać pracę i zredukować ryzyko złego wykonania ćwiczenia. W programie są też motywujące cytaty.

Program jest darmowy, ale odblokowanie wszystkich opcji wymaga kupna wersji Premium. W sklepie Windows Store kosztuje ona 21,5 zł, a po wykupieniu zyskujemy dostęp do wszystkich planów treningowych, o różnym stopniu intensywności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Noworoczne postanowienia: masz karnet na siłownię… i co dalej?

38
09.01.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli pod wpływem noworocznego optymizmu ktoś z Was kupił karnet na siłownię albo postanowił ćwiczyć w domu, ale nie wie co dalej, może sięgnąć po profesjonalny trening na smartfonie. Opisane poniżej aplikacje świetnie nadają się do ćwiczenia w domu lub na siłowni (ze słuchawkami). W każdej z nich znajdziecie program dla nowicjuszy, który pozwoli zbudować podstawy dla dalszych treningów. Workout Trainer firmy Skimble Aplikacja Workout Trainer, połączona z serwisem Skimble, to prawdziwa kopalnia zasobów treningowych, przygotowanych przez zawodowych trenerów. Po zalogowaniu znajdziemy tu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.