r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rusz wyobraźnią - do wygrania jest Dodge Caliber!

Strona główna Aktualności

Pod hasłem "Rusz wyobraźnią", dziś rozpoczyna się konkurs Microsoftu kierowany do nabywców pakietu Office 2007 w edycji dla Użytkowników Domowych. Główną nagrodą jest samochód.

Szansę na wygraną będą miały osoby, które w terminie od 21 kwietnia do 30 czerwca zakupią pakiet Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych oraz przygotują w programie Word, Excel lub PowerPoint pracę konkursową na temat zabawnego wydarzenia, jakie się im przytrafiło. Jest o co walczyć - nagroda główna to samochód Dodge Caliber o wartości ponad 70 tys. zł, nagrody za miejsca od 2 do 6 to bony wakacyjne o wartości 5 tys. zł, dla zdobywców kolejnych 400 miejsc przewidziano klawiatury Microsoftu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 lipca br.

Office 2007 dla Użytkowników Domowych to edycja pakietu biurowego firmy Microsoft zawierająca edytor tekstów Word, arkusz kalkulacyjny Excel, program do tworzenia prezentacji PowerPoint oraz aplikację do sporządzania notatek OneNote. Pakiet ten przeznaczony jest do domowego, niekomercyjnego użytku i można go zainstalować na trzech stanowiskach. Od sierpnia ub.r. pakiet dostępny jest za 199 zł brutto w tzw. jubileuszowej edycji.

Więcej informacji można uzyskać na stronie konkursowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.