reklama

Rusz wyobraźnią - do wygrania jest Dodge Caliber!

Strona główna Aktualności

O autorze

Pod hasłem "Rusz wyobraźnią", dziś rozpoczyna się konkurs Microsoftu kierowany do nabywców pakietu Office 2007 w edycji dla Użytkowników Domowych. Główną nagrodą jest samochód.

Szansę na wygraną będą miały osoby, które w terminie od 21 kwietnia do 30 czerwca zakupią pakiet Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych oraz przygotują w programie Word, Excel lub PowerPoint pracę konkursową na temat zabawnego wydarzenia, jakie się im przytrafiło. Jest o co walczyć - nagroda główna to samochód Dodge Caliber o wartości ponad 70 tys. zł, nagrody za miejsca od 2 do 6 to bony wakacyjne o wartości 5 tys. zł, dla zdobywców kolejnych 400 miejsc przewidziano klawiatury Microsoftu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 lipca br.

Office 2007 dla Użytkowników Domowych to edycja pakietu biurowego firmy Microsoft zawierająca edytor tekstów Word, arkusz kalkulacyjny Excel, program do tworzenia prezentacji PowerPoint oraz aplikację do sporządzania notatek OneNote. Pakiet ten przeznaczony jest do domowego, niekomercyjnego użytku i można go zainstalować na trzech stanowiskach. Od sierpnia ub.r. pakiet dostępny jest za 199 zł brutto w tzw. jubileuszowej edycji.

Więcej informacji można uzyskać na stronie konkursowej.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić