Rusza druga edycja mistrzostw Polski w Heroes of Might and Magic III

Strona główna Aktualności
29 marca ruszają drugie Mistrzostwa Polski w Heroes of Might & Magic III
29 marca ruszają drugie Mistrzostwa Polski w Heroes of Might & Magic III

O autorze

Gra Heroes of Might and Magic III skończyła już 20 lat, ale niezmiennie przyciąga graczy i budzi emocje. Niebawem poznamy najlepszego gracza HoMM3 w kraju. 29 marca rusza druga edycja mistrzostw Polski w turowego klasyka.

Pierwsza edycja mistrzostw Polski w HoMM3 odbyła się w czerwcu 2018 roku i nie można powiedzieć, że przeszła bez echa. Zainteresowanie turniejem przerosło oczekiwania organizatorów. Do udziału zgłosiło się ponad 500 osób. Dzięki wsparciu partnerów i społeczności wielki finał zrealizowany został w studiu telewizyjnym w Warszawie. Średnia oglądalność decydującego meczu wyniosła 5000 osób, w szczytowym momencie zmagania obserwowało aż 7000 kibiców. Już po turnieju blisko 400 000 widzów obejrzało rozgrywki na YouTubie.

Po takim sukcesie organizacja drugiej edycji mistrzostw Polski w Heroes of Might and Magic III była pewna. Rejestracja uczestników została zakończona o północy 28 marca, od 29 marca (piątek) ruszają rozgrywki. Turniej został podzielony na fazę grupową, pucharową i decydującą (od 1/16 finału). Na koniec będziemy mogli obejrzeć mecz o trzecie miejsce i wielki finał, w którym wyłoniony zostanie najlepszy gracz HoMM3 w Polsce.

Podczas mistrzostw gracze muszą używać kompletnej edycji Heroes of Might and Magic III z dodatkiem Horn of the Abyss oraz świetną nakładką HD Mod (szczegóły w regulaminie). W tym roku kibice będą mogli obejrzeć transmisje nie tylko ze spotkania finałowego, ale także z meczu o trzecie miejsce. Oba spotkania będą transmitowane ze Studia Nervarien w Krakowie.

Jeśli jeszcze nie sprawdzaliście swojej wiedzy o Heroes of Might and Magic III, spróbujcie rozwiązać nasz quiz, przygotowany na 20. urodziny gry. Warto spróbować – dodalłam nowe pytanie :-).

Heroes of Might & Magic 3. Ile wiesz o kultowej grze?
Jeśli grałeś w Heroes of Might & Magic III, na pewno znasz prawidłowe odpowiedzi.

© dobreprogramy
s