Rusza polska strona MSN w wersji beta

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft poinformował, że uruchomił wersję beta polskiej edycji witryny MSN. Na polski odpowiednik znanego msn.com i jego pokrewnych usług czekało już od dawna wielu rodzimych użytkowników. Oficjalna premiera serwisu nastąpi na wiosnę.

Treść serwisu jest na razie raczej uboga - aktualnie dostępne są wiadomości z kraju i ze świata, informacje biznesowe i sportowe, prognoza pogody oraz elementy rozrywkowe. Microsoft zapewnia jednak, że sukcesywnie witryna będzie rozbudowywana o kolejne działy tak, aby była gotowa w momencie premiery. Zawartość merytoryczna jest tworzona przy współpracy z Agorą - wydawcą Gazety Wyborczej i portalu Gazeta.pl.

Microsoft bardzo liczy na opinie pierwszych użytkowników wersji beta. Zależy nam na stworzeniu produktu, który będzie idealnie odpowiadał na zapotrzebowanie polskiego rynku - powiedział Michał Kostrzewa, szef działu MSN w polskim oddziale Microsoftu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie