Rusza rejestracja na wrześniowy 1st Silesian CodeCamp

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Ruszyła rejestracja na 1st Silesian CodeCamp - pierwszą edycję bezpłatnej konferencji dla programistów .NET, która odbędzie się 11 września w Katowicach.

CodeCamp to ogólnoświatowa impreza organizowana pod hasłem „By and For the developer community”. Silesian CodeCamp to pierwsza tego typu impreza w Katowicach tworzona przez pasjonatów i dla pasjonatów. Podczas całodniowego spotkania będzie można wziąć udział w czterech sesjach technicznych, które poprowadzą znani w społeczności Microsoftu eksperci, również posiadacze tytułu MVP. Sesje dotyczyć będą takich zagadnień jak programowanie aplikacji dotykowych na Windows 7, programowanie predykcyjne czy architektura CQRS. Ze wstępną agendą można zapoznać się na stronie organizatorów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym 1st Silesian CodeCamp.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji