r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rusza rejestracja na wrześniowy 1st Silesian CodeCamp

Strona główna Aktualności

Ruszyła rejestracja na 1st Silesian CodeCamp - pierwszą edycję bezpłatnej konferencji dla programistów .NET, która odbędzie się 11 września w Katowicach.

CodeCamp to ogólnoświatowa impreza organizowana pod hasłem „By and For the developer community”. Silesian CodeCamp to pierwsza tego typu impreza w Katowicach tworzona przez pasjonatów i dla pasjonatów. Podczas całodniowego spotkania będzie można wziąć udział w czterech sesjach technicznych, które poprowadzą znani w społeczności Microsoftu eksperci, również posiadacze tytułu MVP. Sesje dotyczyć będą takich zagadnień jak programowanie aplikacji dotykowych na Windows 7, programowanie predykcyjne czy architektura CQRS. Ze wstępną agendą można zapoznać się na stronie organizatorów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji można znaleźć na stronie konferencji. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym 1st Silesian CodeCamp.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.