Rusza sprzedaż G DATA TotalCare 2008

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma G DATA wprowadza dziś do sprzedaży program TotalCare 2008. Pakiet ten to kompletne rozwiązanie, umożliwiające zabezpieczenie komputera przed zagrożeniami z Internetu i ochronę danych, wzbogacone o moduły G DATA Tuning oraz G DATA Backup.

Nowa wersja programu, jak zapewnia producent, łączy w sobie gwarancję bezpieczeństwa przed zagrożeniami z Internetu z funkcjami backupu i tuningu sytemu. Dzięki temu użytkownik nie tylko chroni swój komputer przed wirusami, robakami, spamem, czy innym złośliwym oprogramowaniem, ale także ma pewność bezpieczeństwa swoich danych. Nowa wersja TotalCare wzbogacona została też o firewall, zoptymalizowany dla 20 najpopularniejszych gier PC. Dzięki technologii OutbreakShield program oferuję szybką reakcję na nowe zagrożenia, a wbudowany moduł kontroli rodzicielskiej pozwala chronić dzieci przed szkodliwymi treściami. Program wyposażony został w moduły tworzenia kopii zapasowych oraz optymalizacji systemu.

Program G DATA TotalCare 2008 dostępny jest w wersjach na jedną lub trzy stacje robocze. W przypadku tej pierwszej należy przygotować się na wydatek w wysokości 219 zł, licencja na 3 stanowiska kosztuje 299 zł. Więcej informacji na temat produktu znaleźć można na stronie producenta.

© dobreprogramy