Rusza wiosenny cykl konferencji IT Academic Day

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Uczelnie informatyczne w Polsce przy współpracy z Microsoftem organizują kolejne konferencje z cyklu IT Academic Day. Najbliższa już w środę, 14 kwietnia w Szczecinie.

Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu. Uczestnictwo w spotkaniach ITAD jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronach poszczególnych konferencji.

Już w środę, 14 kwietnia o godzinie 10:00 w sali 126 na Wydziale Informatyki 2 (przy ul. Żołnierskiej 52) Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie rozpocznie się pierwsza w wiosennym cyklu konferencja IT Academic Day. Rejestracja na to spotkanie prowadzona jest w serwisie CodeGuru. Vortal dobreprogramy tradycyjnie jest patronem medialnym konferencji IT Academic Day. W najbliższych dniach będziemy informować o kolejnych spotkaniach w innych miastach Polski.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie