reklama

Ruszyła beta Ingress, gra dostępna jest również w Polsce

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Osoby zainteresowane udziałem w „tajnym” projekcie Ingress od Google, które jakiś czas temu zgłosiły chęć uczestniczenia we wspomaganej przez rzeczywistość rozszerzoną zabawie i o fakcie zapomniały, bo nie dostały żadnego potwierdzenia, powinny oto posprawdzać swoje internetowe skrzynki pocztowe. Ruszyły beta testy przedsięwzięcia — partia kodów aktywacyjnych trafiła już do chętnych. Polacy też mogą spróbować swoich sił.

Jeżeli po zainstalowaniu klienta gry z Google Play nie wiecie, co dalej, to twórcy służą pomocą w postaci strony z podstawowymi informacjami na temat rozgrywki. W dalszym ciągu przyjmowane są zgłoszenia do zabawy na witrynie oficjalnej, nie wiadomo jednak, kiedy rozesłana zostanie kolejna partia zaproszeń. Trzeba zauważyć, że zmieniły się wymagania aplikacji — niektóre starsze smartfony, na których Ingress działał, gry już nie uruchomią. Jeśli dzieło Niantic Labs kogoś wciągnie na dobre, niech przypadkiem nie zapomina śledzić teorii spiskowych...

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama