Ruszyła już trzecia edycja GamesRage'a

Strona główna Aktualności

O autorze

Wczoraj wieczorem ruszyła trzecia edycja GamesRage, dedykowana przede wszystkim graczom PC, w ramach której gracze mogą zakupić pakiet klasyków od TopWare za wybraną przez siebie kwotę. Tak jak we wcześniejszych odsłonach, kwota zostanie podzielona pomiędzy wydawców, Fundację Nowoczesna Polska oraz organizatorów.

W skład podstawowego pakietu gier, za dowolnie wybraną kwotę, wchodzą:

  • Earth 2160 – tytuł jest kontynuacją wydarzeń znanych z trzech części Earth 2150. Do sporu między frakcjami dołączają Obcy, którzy przez lata byli uśpieni na Marsie, a teraz chcą zaprowadzić swój ład w Galaktyce.
  • Polanie 2 – strategia czasu rzeczywistego, która, w trzech kampaniach, pozwoli poznać historię księcia Mirko. Tytuł posiada elementy znane z gier RPG, dzięki czemu postaci zdobywają doświadczenie, korzystają z różnorodnej broni, czarów czy przedmiotów. Produkcja posiada także sieciowy tryb dla wielu graczy.
  • X-Blades – gra znana także jako Oniblade. Gracze wcielą się w postać pięknej, uzbrojonej po zęby bohaterki, która przebędzie 20 lokacji wycinając w pień swoich przeciwników. Tytuł wyróżnia się nieliniową fabułą, której osią jest tajemniczy artefakt i okrutna klątwa.
  • Kurka Wodna 2 – gracz, używają kursora myszki jako celownika, musi zestrzelić jak najwięcej kurczaków, które pojawiają się na ekranie. Do przejścia jest sześć poziomów, zaś do naszej dyspozycji oddano trzy rodzaje broni.

Ponadto, osoby, które zdecydują się wpłacić kwotę powyżej średniej, mogą liczyć także na dwie gry RPG Two Worlds Epic Edition oraz Two Worlds II. Obie części zostały wysoko ocenione przez recenzentów.

Tak jak w poprzedniej edycji możemy dokonać płatności za pomocą PayPala (który pozwala także na płatność kartą bez rejestracji konta) i DotPay (tylko w Polsce). Organizatorzy już planują dodanie do tej odsłony kolejnych tytułu, toteż warto trzymać rękę na pulsie.

© dobreprogramy

Komentarze