Ruszyła otwarta rejestracja na HotZlot 2011!

Strona główna Aktualności

O autorze

Zgodnie z zapowiedziami, uruchomiliśmy dziś otwartą rejestrację na HotZlot 2011, czyli piąte już spotkanie czytelników portali dobreprogramy, TechIT i Gamikaze. Chęć udziału może zgłaszać każdy, kto posiada konto na jednym z naszych portali. O uzyskaniu miejsca zdecyduje losowanie 13 czerwca. Zachęcamy do rejestracji!

Przypomnijmy, że w tym roku gościć nas będzie hotel Dolina Charlotty Resort & SPA na Pomorzu. Hotel położony jest niedaleko Słupska, nad Jeziorem Zamełowskim, pośród bukowego lasu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dolina Charlotty urzekła nas od pierwszej chwili sympatyczną obsługą, stylowymi wnętrzami, wspaniałym centrum rekreacyjnym, bajkową scenerią i bliskością natury. Cisza, spokój i kojący szum wody sprawia, że jest to miejsce, bez cienia przesady, magiczne. Obiekt został w całości zarezerwowany na potrzeby HotZlotu - planujemy udział 200 osób. Wszyscy uczestnicy zakwaterowani zostaną w komfortowych, 1- i 2-osobowych pokojach. Atrakcje Doliny Charlotty można obejrzeć w galerii na stronie hotelu.

Dolina Charlotty

Tak jak w ubiegłych latach, trzydniowa agenda Zlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Planujemy m.in. rozgrywki w gry, wystawy ciekawego sprzętu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Część HotZlotu przeznaczona zostanie na interesujące sesje techniczne, które poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów - producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. W akcji będzie można zobaczyć m.in. Patryka Góralowskiego z Microsoftu, który dał się poznać nie tylko jako doskonały prelegent ale także sympatyczny uczestnik wieczornych dyskusji ;) Jesteśmy przekonani, że w programie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Nie możemy jeszcze podać konkretnych tytułów wszystkich sesji - agenda zostanie jednak niebawem o nie uzupełniona. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie drugiego dnia wieczorem.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne ;) Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów uczestnictwa - noclegi, pełne wyżywienie, napoje, upominki oraz wiele, wiele innych związanych z organizacją imprezy. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa (opłata będzie pobierana dopiero po potwierdzeniu uzyskania miejsca). Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień, do czwartku 7 lipca, a także skorzystać ze specjalnej atrakcji - spływu kajakowego do Ustki. W ramach rozpoczętej właśnie otwartej rejestracji, chęć udziału zgłaszać może każdy kto posiada konto na dobrychprogramach, TechIT lub Gamikaze. Dla wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji będą rozdysponowywane poprzez losowanie planowane na 13 czerwca.

Czy Twoja przeglądarka nie obsługuje skryptów?

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Sony. Oficjalnymi partnerami Zlotu są: Electronic Arts, EIZO, HP, Gadu-Gadu, Opera Software, Panda Security i Sapphire. Wspomagają nas także: ABBY, Acronis, Campus, City Interactive, Gruca, IQ Publishing, IVONA Software, Samsung i Wilkinson Sword.

Informacje na temat tegorocznej edycji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Zachęcamy też do obejrzenia powyższego materiału wideo, fotorelacji z HotZlotu 2010 i 2009, a także do pobrania hotzlotowych tapet na pulpit swojego komputera.

Zachęcamy do rejestracji - tam po prostu trzeba być!

© dobreprogramy