reklama

Ruszyła rejestracja na HotZlot 2014!

Strona główna Aktualności

O autorze

Ruszyła rejestracja na HotZlot 2014, czyli ósme już spotkanie naszych czytelników, które odbędzie się w dniach 4-6 lipca br. Chęć udziału może zgłaszać każdy, kto posiada konto w portalu dobreprogramy. O uzyskaniu miejsca zdecyduje losowanie 8 czerwca. Zachęcamy do rejestracji!

Przypominamy, że w tym roku ponownie gościć nas będzie przepiękny Zamek na Skale koło Lądka Zdroju. Wracamy do niego nieprzypadkowo. Starannie odrestaurowane, historyczne wnętrza Zamku na Skale z unikalnym zadaszonym dziedzińcem tworzą prawdziwie magiczny klimat. Jednocześnie mieszczący się tu komfortowy, 4-gwiazdkowy hotel posiada pełną infrastrukturę niezbędną dla potrzeb konferencji, a przepiękny zamkowy park pozwala na organizację różnego rodzaju atrakcji integracyjnych. A wszystko to w sercu Kotliny Kłodzkiej, jednym z najpiękniejszych rejonów Polski, pośród dwóch parków krajobrazowych, nad klimatyczną rzeką Białą Lądecką, otulone masywem Gór Złotych...

Trzydniowa agenda HotZlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, interesującymi sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Sesje techniczne poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów — producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. Nie możemy jeszcze podać konkretnych tytułów wszystkich sesji — agenda zostanie jednak niebawem o nie uzupełniona. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotę wieczorem. Udział w tegorocznym HotZlocie weźmie 160 osób — tyloma miejscami noclegowymi dysponuje bowiem Zamek na Skale.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne :) Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie zapewnić wszystkim uczestnikom noclegi w komfortowych pokojach, wyżywienie i cały szereg atrakcji. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa (opłatę tą wnoszą jedynie osoby, które mają już potwierdzone miejsce). Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień, do poniedziałku 7 lipca, który praktycznie w całości zostanie przeznaczony na integrację.

W ramach rozpoczętej właśnie otwartej rejestracji, do 7 czerwca chęć udziału w HotZlocie zgłaszać może każdy kto posiada konto w portalu dobreprogramy. Dla wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji będą rozdysponowywane poprzez losowanie planowane na 8 czerwca. Zaznaczamy, że udział będą mogły wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, młodszych czytelników zmuszeni będziemy odesłać do późniejszej relacji i retransmisji sesji technicznych.

Informacje na temat HotZlotu można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel i Samsung. Oficjalnymi partnerami HotZlotu są: Fibaro, Kingston Technology, IQ Publishing, Opera Software, TP-Link i Wacom. HotZlot wspierają ponadto: Ashampoo, CI Games, Epson, Izzy Drive, Sapphire Technology, Sony Creative Software oraz SteelSeries.

Zachęcamy do rejestracji — tam po prostu trzeba być!

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama